W czasach globalnych zmian kluczem do swobodnej nawigacji
w świecie wewnętrznym i zewnętrznym jest samopoznanie.

Jestem psychoterapeutką nurtu psychologii zorientowanej na proces (POP). Pracuję pod stałą superwizją indywidualną oraz regularnie uczestniczę w superwizji grupowej. Jestem również członkinią zarządu Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Praktyków Psychologii Procesu.

W swojej praktyce terapeutycznej czerpię m. in. z nauk i filozofii C. G. Junga, fizyki kwantowej, taoizmu, teorii informacji, mądrości baśni i snów.

Pracuję z dorosłymi, dziećmi, młodzieżą oraz z osobami w odmiennych stanach świadomości. Prowadzę terapię indywidualną, terapię par, jak również warsztaty dla grup o tematyce rozwoju osobistego oraz holistycznego podejścia do zdrowia.

W swojej praktyce korzystam z różnych narzędzi i metod, m.in. pracując ze snami, czy chronicznymi symptomami odczuwanymi w ciele. W psychologii procesu podąża się za tym, co w danym momencie jest najbardziej żywym nośnikiem informacji.

Prywatnie w naturze odnajduję uniwersalną mądrość. Kocham królestwo zwierząt, esencje roślin i moc żywiołów. Uwielbiam taniec z ogniem i muzykę, która zabiera w równoległe wszechświaty. W czasach globalnych zmian kluczem do swobodnej nawigacji w świecie wewnętrznym i zewnętrznym jest samopoznanie. Obserwacja siebie, swoich myśli, reakcji emocjonalnych, przekonań jest początkiem najbardziej fascynującej podróży – podróży w głąb siebie.

„Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem,
wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży.”

~Eckhart Tolle